Deň Zeme

Oslávili sme Deň Zeme. Niektorí sme sa vybrali do okolia školy a zbierali odpadky. Niektorí sa zahrali na slnko, vodu, vzduch, vyskúšali si písať do piesku, spoznávali rôzne vzorky pôdy i ako letí pierko.

Podobné príspevky

  • MDD

    MDD je náš sviatok – prežili sme deň plný zaujímavých aktivít !

  • Cvičenie v prírode

    V v jeden krásny, slnečný, jesenný deň sme sa vybrali na Železnú studničku. Tu sme mali spoločnú rozcvičku a potom sa každá trieda vydala na cestu zlatožltým lesom.

  • Kde bolo, tam bolo

    Marec – mesiac knihy. Knihovníčky Jarka a Zdenka opäť pripravili v obidvoch našich knižniciach zaujímavé úlohy spojené s čítaním kníh pre všetkých žiakov školy. Žiaci si vyberali knižky v knižnici, alebo knižky prišli za žiakmi na chodbu. V triede žiaci pracovali s knižkami, listovali, čítali rozprávky a písali  informácie o knihe a rozprávke – názov knihy, autor, ilustrátor, počet strán, citát, vypĺňali tajničku, tvorili…