Oslávili sme Deň Zeme. Niektorí sme sa vybrali do okolia školy a zbierali odpadky. Niektorí sa zahrali na slnko, vodu, vzduch, vyskúšali si písať do piesku, spoznávali rôzne vzorky pôdy i ako letí pierko.
Podobné príspevky
Konečne sme maľovali !
Hurá ! Z maľovania mali všetci veľkú radosť.
Deň tulipánov
Opäť skvelý deň !
MDD
MDD je náš sviatok – prežili sme deň plný zaujímavých aktivít !
Cvičenie v prírode
V v jeden krásny, slnečný, jesenný deň sme sa vybrali na Železnú studničku. Tu sme mali spoločnú rozcvičku a potom sa každá trieda vydala na cestu zlatožltým lesom.
Kde bolo, tam bolo
Marec – mesiac knihy. Knihovníčky Jarka a Zdenka opäť pripravili v obidvoch našich knižniciach zaujímavé úlohy spojené s čítaním kníh pre všetkých žiakov školy. Žiaci si vyberali knižky v knižnici, alebo knižky prišli za žiakmi na chodbu. V triede žiaci pracovali s knižkami, listovali, čítali rozprávky a písali informácie o knihe a rozprávke – názov knihy, autor, ilustrátor, počet strán, citát, vypĺňali tajničku, tvorili…









